اخبار مدرسهرویداد و فعالیت ها

⭕️آموزش دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم در خراسان رضوی حضوری می‌شود 👤قاسمعلی خدابنده، مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی: 🔸آموزش دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی در مناطق دارای وضعیت زرد از نظر شیوع کرونا در این استان از اول بهمن ماه به‌صورت حضوری برگزاری می‌شود. 🔸همچنین در مناطق دارای وضعیت زرد از نظر شیوع کرونا دروس مهارتی هنرجویان در هنرستان‌های کار و دانش و فنی و حرفه‌ای به‌صورت حضوری خواهد بود. 🔸از بهمن ماه در مناطق دارای وضعیت آبی آموزش در مدارسی که دارای ۵۰ دانش‌آموز و کمتر هستند در تمامی مقاطع تحصیلی حضوری است. 🔸در این مناطق تعداد دانش‌آموزان در کلاس‌های حضوری نباید از ۱۰ نفر بیشتر باشد و در صورت بیشتر بودن باید اقدام به گروه‌بندی دانش‌آموزان به‌صورت یک روز در میان شود.

⭕️آموزش دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم در خراسان رضوی حضوری می‌شود

👤قاسمعلی خدابنده، مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی:

🔸آموزش دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی در مناطق دارای وضعیت زرد از نظر شیوع کرونا در این استان از اول بهمن ماه به‌صورت حضوری برگزاری می‌شود.

🔸همچنین در مناطق دارای وضعیت زرد از نظر شیوع کرونا دروس مهارتی هنرجویان در هنرستان‌های کار و دانش و فنی و حرفه‌ای به‌صورت حضوری خواهد بود.

🔸از بهمن ماه در مناطق دارای وضعیت آبی آموزش در مدارسی که دارای ۵۰ دانش‌آموز و کمتر هستند در تمامی مقاطع تحصیلی حضوری است.

🔸در این مناطق تعداد دانش‌آموزان در کلاس‌های حضوری نباید از ۱۰ نفر بیشتر باشد و در صورت بیشتر بودن باید اقدام به گروه‌بندی دانش‌آموزان به‌صورت یک روز در میان شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن